Reference

Dělám pro svoje klienty maximum.  Bez výjimky, každý den.

140

prodaných nemovitostí

Ukázat prodané nemovitosti

pracuji v oboru

98 %

kladných referencí

Ukázat reference

Co o mně říkají moji klienti

Příběhy mých klientů aneb Co se nám opravdu povedlo

Prodej jako z filmu Divoké včely
Prodat lze cokoliv. Bytovky v obci Jiříkov si zahrály ve filmu Divoké včely, Petr Liška a Tatiana Vilhelmová. Krajina je zde krásná i drsná. Když jsem připravoval prodej, atmosféra místa mně na optimizmu nepřidávala. Pěkný i hrůzný stav bytovek s přibližně třiceti nájemníky byl různý, do některého bytu se Vám zrovna nechtělo, ale celkový projekt dával poměrně jasnou a příznivou ekonomiku. Prodej se po třiceti prohlídkách realizoval formou převodu podílu obchodní společnosti. Velká zkušenost.

Přečíst si příběh
Cedule za oknem a neplatný pokus
Opravdu je pro mě zásadní, že pokud se na mě obrátí kdokoliv, ať už známý či kamarád nebo úplně neznámý klient, snažím se poradit dle mého nejlepšího vědomí. Bohužel to ne vždycky znamená, že získám obchodní případ. U této nemovitosti jsem známým poradil hlavní věc, že jejich představa o ceně je zbytečně nízká, prodej přibližně za dva miliony. Zvolili zveřejnění mobilu za oknem, následně měli klienta bez rezervace, který nakonec nekoupil. Konečně jsme se dohodli, prezentovali a rezervovali. 
Přečíst si příběh
Pět spolumajitelů zemědělské usedlosti
Prodej nemovitosti s více spolumajiteli nebývá jednoduchý. Je poměrně náročný na komunikaci a koordinaci všech potřebných úkonů. Prodej zemědělské usedlosti v obci Špičky na Hranicku byl přesto příjemný. Všech pět příbuzných rodin a podílníků se podařilo dostat k jednomu stolu, shodli jsme se na prodejní ceně, zvládli jsme profesionální prezentaci a klienti na páté prohlídce se rozhodli rezervovat. Drobná sleva na technický stav, vyřízení hypotéky s kolegyní z M&M finance a prodej proběhl.
Přečíst si příběh

Poslední prodané nemovitosti

Prodej, Byt 3+1, 64 m², Moravský Beroun, gen. Svobody Prodej, Byt 3+1, Moravský Beroun PRODÁNO

gen. Svobody, Moravský Beroun
Prodej, Byt 3+1, 64 m², Moravský Beroun, gen. Svobody

Detail nemovitosti
Prodej, Byt 2+1, 57 m², Bruntál, Uhlířská Prodej, Byt 2+1, Bruntál PRODÁNO

Uhlířská, Bruntál
Prodej, Byt 2+1, 57 m², Bruntál, Uhlířská

Detail nemovitosti
Prodej, Rodinný dům, 90 m², Loštice, Vejmoly Prodej, Rodinný dům, Loštice PRODÁNO

Vejmoly, Loštice
Prodej, Rodinný dům, 90 m², Loštice, Vejmoly

Detail nemovitosti